masz problem z pupilem zadzwoń

Szkolenia psów Opole - opieka nad zwierzętami

Rozwiązywanie problemów z zachowaniem psów i kotów oraz szkolenie psów wyłacznie metodami pozytywnymi, opartymi na pozytywnych wzmocnieniach.

Sprawdź nasze usługi:

1. Indywidualne szkolenie psów - 1100zł 10 spotkań po 1h
Nauka posłuszeństwa oraz eliminacja problemowych zachowań u psa. Zajecia indywidualne dostosowane indywidualnie do każdego psa. Nauka komend podstawowych i zaawansowanych. Cykl 10 spotkan. Każde zajecia trwają ok 1h 30min

2. Zajecia indywidualne dla szczeniaków - 800zł 10 spotkań po 1h
Zajęcia od 8 tyg.: rozwiązywanie problemów z zachowaniem m.in: gryzienie, nauka czystości oraz socjalizacja i nauka posłuszeństwa. Spotkania w różnych miejscach również w domu u szczeniaka ;)

3. Szczeniaki w grupie - 600zł - 10 spotkań po 1h
Zajęcia dla psów od 10 do 20 tygodnia życia, polegające na socjalizacji i nauce podstawowych komend, przeplatane zabawą. Max 5 psiaków w grupie

4. Rozwiązywania problemów z zachowaniem psów i kotów - 140zł 2 h
Rozwiązywanie problemów z zachowaniem psów i kotów. Prowadzenie terapii behawioralnej w przypadku gdy pies lub kot: - wykazuje zachowania lękowe - zachowuje sie agresywnie - nie potrafi zostawać sam w domu - niszczy przedmioty - załatwia sie w domu - nadmierne wylizywanie sierści, łap itp - nagle zaczął sie inaczej zachowywać wobec opiekunów - inne problemy z zachowaniem

5. Szkolenie grupowe Psów - 750zł 10 spotkań po 1h
Szkolenie Psów na ogrodzonym terenie Hotelu Festival w Opolu oraz w różnych miejscach w Opolu. Zajęcia w grupach max 4 psy min 2 psy. Nauka komend, komunikacji z psem, skupienia, wyciszenia, zabawy, socjalizacji w mieście itp.

6. Przywołanie grupa - 400zł spotkania po 1h
Ćwiczenia dla psów, które niechętnie wracają do opiekuna. Cykl 4 spotkań czas trwania jednego spotkania 1h. Ilość psów min 2 max 4.

7. Nauka chodzenia na luznej smyczy grupa - 400 zł 4h
Ćwiczenia uczące jak poradzić sobie z psem ciągnącym na smyczy. Zajecia w grupie min.2, a max 4 psów

8. Zajęcia indywidualne mini pakiet - 500 zł 4 spotkania
Zajęcia dla psów powyżej 20 tygodnia życia. Zajecia przeznaczone dla osób, które chcą popracować nad wybranymi ćwiczeniami (luzna smycz, przywołanie, zostawanie itp.)

9. Pojedyncze lekcje indywidualne dla szczeniąt 110 zł za 1 godzinę

10. jeden spacer z psem w ciągu dnia - 30 min - 40zł, 1h - 50 zł. Trzy spacery dziennie 100 zł.

11. Tropienie użytkowe indyw. - 1 godz.- 100 zł
Tropienie użytkowe (mantrailing) to doskonałe zajęcie dla psiego nosa. Aktywność polegająca na poszukiwaniu zaginionego człowieka.Idealne dla każdego psa, w tym psa z lękami wobec obcych osób. Pies poszukuje zaginionego pozoranta.

12. Nose work zajęcia indywidualne - 1 godz. - 100 zł
To doskonałe zajęcie dla psiego nosa. Aktywność polegająca na znajdywaniu określonego zapachu najczęściej cynamonu lub goździków, w różnych przedmiotach, miejscach itp.

13. Tropienie użytkowe w grupie. - 1 godz. - 520 zł za 8 spotkań
Tropienie użytkowe (mantrailing) to doskonałe zajęcia dla psiego nosa. Aktywność polegająca na poszukiwaniu zaginionego człowieka. Idealne dla każdego psa, w tym psa z lękami wobec obcych osób. Zajęcia grupowe dla min dwóch zespołów pies człowiek, max 4 zespoły.

14. Rally - O zajęcia indywidualne - 1 godz. - 100 zł
Zajęcia sportowe z psem dla opiekuna psa, w każdej grupie wiekowej (w tym dzieci, młodzież oraz osoby starsze. Jest to niestresujący sport dla wszystkich psów w tym szczeniąt, psów z problemami behawioralnymi, psich emerytów, a nawet psów z niepełnosprawnością.

15. Rally - O zajecia grupowe - 1 godz. - 520 zl za 8 spotkań
Rally-O posłuszeństwo na luzie, to sport który łączy ćwiczenia posłuszeństwa z agility. Przewodnik i pies tworzą drużynę, która ma za zadanie pokonać tor złożony ze stacji na których są ćwiczenia do wykonania. Zajęcia dla grup min 2 psy max. 6 psów 480 zł za 8 spotkań 1h.

Problemowe zachowania psów:

• zachowania agresywne wobec ludzi lub innych zwierząt,
  • szczeka, wyje lub demoluje mieszkanie podczas nieobecności opiekunów,
  • załatwia się w domu,
  • pilnuje jedzenia lub innych przedmiotów,
  • skacze na ludzi,
  • goni rowerzystów, biegaczy, samochody itp,
  • boi się ludzi, innych psów, głośnych odgłosów, jazdy samochodem lub innych rzeczy,
  • zachowuje się apatycznie,
  • nie pozwala sobie wyczyścić uszu, wytrzeć łap lub wyczesać sierści,
  • podgryza Twoje nogi lub ręce…

Szkolenia psów:

• koncentracja na opiekunie,
  • siad,
  • waruj,
  • stój, wstań,
  • zostań,
  • chodzenie na luźnej smyczy (bez ciągnięcia),
  • przywołanie – do mnie,
  • przywołanie awaryjne - gwizdek,
  • na miejsce (odesłanie psa na jego posłanie),
  • nie rusz (niepodejmowanie znalezionego jedzenia i przedmiotów).

Problemowe zachowania kotów:

• załatwianie się poza kuwetą,
  • nieustanne miauczenie,
  • „poluje” na domowników lub inne osoby,
  • drapie meble,
  • siedzi pod szafą i wszystkiego się boi.