Trener Psów - Behawiorysta

Izabela Rabenda

certyfikowany trener psów - Izabela Rabenda certyfikowany trener psów - Izabela Rabenda certyfikowany trener psów - Izabela Rabenda

Behawiorysta, Trener Psów i Fotograf

Jestem Dyplomantem kursu behawioralnego COAPE "ADVANCED DIPLOMA IN THE PRACTICAL ASPECTS OF COMPANION ANIMAL BEHAVIOUR AND TRAINING", którego ukończenie daje brytyjskie kwalifikacje behawiorysty zwierzęcego na licencji Centre of Applied Pet Ethology (COAPE) oraz członkiem Stowarzyszenia Behawioryści i trenerzy COAPE. Posiadam kwalifikacje w zakresie rozwiązywania problemowych zachowań psów i kotów oraz prowadzenia terapii zachowań. . W dalszym ciągu podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach i seminariach poświęconych tematyce psów i kotów. Na co dzień towarzyszy mi Sunia w typie laba Belka, Pies mieszaniec Misza, Suczka Buldożek Francuski Tipton oraz Pan Kot - czystej krwi syberyjskiej Bohun i tej samej rasy Pani Kotka Inka.

Odbyte seminaria i warsztaty:

• Seminarium " Zaburzenia Behawioralne u kotów - zapobieganie i terapia" - prowadzone przez Vicky Halls
  • Sympozjum "Mechanizmy zachowań zwierząt oraz możliwości ich modelowania" Uniwersytet Przyrodniczy (Wrocław)
  • IV Sympozjum Medycyny Kotów (zachowanie, problemy behawioralne oraz minimalizowanie stresu i dyskomfortu kotów w warunkach kliniki weterynaryjnej)
  • Seminarium "Tworzenie więzi i rozwój społeczny u kotów, a ich dobrostan" Prof. Patrick Bateson (Wielka Brytania)
  • Seminarium "Problemy w hodowlach psów i ich konsekwencje w świetle ich dobrostanu" Prof. Patrick Bateson (Wielka Brytania)
  • Wykład "Adaptacja w świecie zwierząt" Prof. Patrick Bateson (Wielka Brytania)
  • Warsztaty doszkalające dla instruktorów szkolenia psów
  • Warsztaty tropienia użytkowego z Katarzyną Harmatą
  • Kurs udzielania pierwszej pomocy przedweterynaryjnej
  • Szkolenie "Zachowania reaktywne i agresywne u psów" (2015 r.)
  • Medycyna Behawioralna w Praktyce - dr. Karen Overall. (2016 r.)
  • Seminarium "Psy agresywne, psy niebezpieczne" - Jim Crosby (2016 r.)
  • Emocjonalność Psów i kotów, problemy behawioralne i terapia - Aspekty praktyczne w praktyce weterynaryjnej i pracy behawiorysty zwierząt. dr Robert Falconer - Taylor (2016 r.)
  • Ból, lęk, depresja, a emocje i zachowanie - aspekty praktyczne w praktyce weterynaryjnej i pracy behawiorysty zwierząt. dr Robert Falconer - Taylor (2017 r.)
Odwiedź naszą galerię
szkolenie psów opole