ZAJĘCIA RALLY-O

Rally-O posłuszeństwo na luzie

Zajecia sportowe z psem dla każdego opiekuna psa, w kazdej grupie wiekowej (w tym dzieci, mlodzież oraz osoby starsze), ktorych celem jest posiadanie posłusznego i szczęśliwego psa.

Rally-O to sport który łączy ćwiczenia posłuszeństwa z agility. Przewodnik i pies tworzą drużynę, która ma za zadanie pokonać tor złożony ze stacji na których sa ćwiczenia do wykonania.

Jest to sport niestresujący w którym mogą brać udział wszystkie psy w tym szczenięta, psy z problemami behawioralnymi, psi emeryci, a nawet psy z niepełnosprawnością.

Zajecia w sobote o godzinie 12.45 na ogrodzonym terenie Hotelu Festival w Opolu.

Szczegółowe informacje i zapisy nr tel 608079246

Sprawdź nasze usługi:

Rally - O zajęcia indywidualne - 1 godz. - 100 zł
Zajęcia sportowe z psem dla opiekuna psa, w każdej grupie wiekowej (w tym dzieci, młodzież oraz osoby starsze. Jest to niestresujący sport dla wszystkich psów w tym szczeniąt, psów z problemami behawioralnymi, psich emerytów, a nawet psów z niepełnosprawnością.

Rally - O zajecia grupowe - 1 godz. - 480 zl za 8 spotkań
Rally-O posłuszeństwo na luzie, to sport który łączy ćwiczenia posłuszeństwa z agility. Przewodnik i pies tworzą drużynę, która ma za zadanie pokonać tor złożony ze stacji na których są ćwiczenia do wykonania. Zajęcia dla grup min 2 psy max. 6 psów 480 zł za 8 spotkań 1h